Про компанію

Компанія ФРІНЕТ, представлена ​​торговою маркою О3, є одним із лідерів вітчизняного ринку телекомунікацій: послугами провайдера на динний момент користуються понад 143 тис. абонентів як в великих містах, так і невеликих населених пунктах.

Особливу увагу компанія приділяє розвитку широкосмугового інтернету в містах, що відрізняються добре розвиненою IT-індустрією, де вимоги до якості мережі особливо високі.

Безлімітний домашній інтернет у Шепетівці

Шепетівка  —  затишне місто України з перспективою розвитку IT-індустрії. Компанія ФРІНЕТ прагне покращити цей статус і надає якісні послуги безлімітного домашнього і комерційного інтернету в Шепетівці. Мережі ФРІНЕТ, побудовані на основі технології FTTx, дозволяють надавати кожному користувачеві можливість прийому/передачі даних зі швидкістю до 1 Гбіт/с.

На даний момент в Шепетівці можна підключити такі безлімітні тарифи інтернету О3:

- мешканцям приватного сектору доступні безлімітні тарифи Free 30, Free 50 і Free 100 зі швидкістю 30, 50, 100 Мбіт/с відповідно.

Пакети послуг від ФРІНЕТ відрізняються ціною: кожен абонент обирає саме той тариф на безлімітний інтернет, який оптимальним чином задовольнить його потреби без зайвих витрат.

Акцент на якості сервісу в Шепетівці

ФРІНЕТ в своїй роботі орієнтується на зарубіжні стандарти роботи з клієнтами, тому компанією виконується особливий акцент на якості послуг.

Для вирішення питань і консультацій клієнтів в компанії працює Call-центр. Для оперативного усунення проблем з доступом до мережі працює центр техпідтримки. А для раннього виявлення потенційних проблем  - діє відділ моніторингу роботи мережі.

Ще одна важлива перевага компанії ФРІНЕТ —   регулярні акції та спеціальні пропозиції, які проводяться для нових клієнтів і діючих абонентів провайдера. Вони дозволяють або економити на послугах (наприклад, за допомогою пільгових тарифів на пакети), або отримати в результаті перемоги цінний подарунок. Завдяки такому підходу, використання інтернету  О3 стає не просто зручним, а й достатньо вигідним для клієнтів компанії.

Огляд сайту компанії FREENET

Компанія ФРІНЕТ піклується про своїх абонентів і робить все можливе для підвищення зручності користування не тільки послугами але і сайтом. Саме для цього створено відео яке допоможе швидко соріентіоваться в навігації по сайту. 

Ключові переваги мережі "О3"

  • використання технологій FTTx і Ethernet, надання доступу до сегменту Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с;
  • організація симетричного каналу (однаково висока швидкість прийому і передачі даних);
  • немає необхідності придбання додаткового обладнання (для підключення досить мережевої карти);
  • висока надійність мережі та якість надання послуг;
  • гнучка тарифна політика;
  • низька вартість підключення послуги;
  • вигідні акційні пропозиції, програма лояльності;
  • додаткові сервісні послуги;
  • надання антивірусного захисту за доступною ціною;
  • цілодобова технічна підтримка сучасними каналами комунікації.

Свіжі новини

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

Бажаєте замовити Інтернет в офіс?

Послуга побудови корпоративних мереж

Послуга побудови корпоративних...

Інтернет-оператор «ФРІНЕТ»...

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...